Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних текстів НД в електронному вигляді. Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів..

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 

  • ДСТУ 9274:2024 "Цементи сульфатостійкі. Технічні умови"
    Цей національний стандарт доповнює ДСТУ Б EN 197-1 у частині вимог до сульфатостійких цементів.
    Правомірність наявності двох нормативних документів на сульфатостійкий цемент підтверджено положенням ДСТУ Б EN 197-1 (додаток А EN 197-1) про те, що країнам ЄС дозволено виробляти інші сульфатостійкі цементи, додатково до сульфатостійких цементів, зазначених у EN 197-1, які відповідають національним стандартам. Цементи, що наведені в національному стандарті, вважають сульфатостійкими в межах території даної країни. Наявність національного стандарту дає змогу розширити асортимент сульфатостійких цементів, оскільки ці цементи вже багато років виробляють в Україні. Технологія і сировинна база вітчизняних підприємств дає можливість надійно забезпечити будівельний комплекс сульфатостійкими цементами. До стандарту внесено зміни щодо умовної познаки цементів - цементи повинні бути ідентифіковані згідно з ДСТУ Б EN 197-1. У стандарті наведено обов’язкові розділи «Вимоги щодо безпеки та охорони довкілля» та «Оцінка відповідності», дотримання вимог яких дасть змогу оцінити стабільність експлуатаційних показників цементу. Назви хімічних сполук наведені відповідно до вимог ДСТУ 2439-04 «Елементи хімічні та речовини прості. Терміни та визначення основних понять. Умовні позначення» та систнматичної номенклатури ІЮПАК (UPAC - International Union of the Pure and Applied Chemistry - Міжнародний союз теоретичної і прикладної хімії). Позначення «цемент HS» у цьому стандарті використовують для сульфатостійкого цементу, якщо не вказано іншого
    .
    Стандарт набув чинності:  01.09.2024.
    Кількість сторінок документу = 13 

  • ДСТУ ISO 81346-12:2023 (ISO 81346-12:2018, IDT) "Промислові системи, установки та обладнання та промислова продукція. Принципи структурування та коди посилань. Частина 12. Будівельні роботи та обслуговування будівель"
    Цей національний стандарт, прийнятий методом перекладу, - ідентичний щодо ISO 81346-12:2018 (версія en) «Industrial systems, installations and equipment and industrial products - Structuring principles and reference designations — Part 12: Construction works and building services».
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України. До стандарту внесено такі редакційні зміни:
    - слова «цей документ» та «ISO 81346-12» замінено на «цей стандарт»;
    - структурні елементи стандарту: «Титульний аркуш», «Передмову», «Зміст», «Національний вступ», першу сторінку, «Терміни та визначення понять» і «Бібліографічні дані»
    - оформлено згідно з вимогами національної стандартизації України;
    - вилучено «Передмову» до ISO 81346-12:2018 як таку, що безпосередньо не стосується технічного змісту цього стандарту;
    - замінено крапку на кому як вказівник десяткових знаків;
    - до розділу 2 «Нормативні посилання» долучено «Національне пояснення», виділене рамкою;
    - долучено довідковий додаток НА (Перелік національних стандартів України, ідентичних міжнародним та європейським нормативним документам, посилання на які є в цьому стандарті).
    Технічний комітет стандартизації, відповідальний за цей стандарт в Україні, — ТК 303 «Будівельні конструкції».

    Стандарт набув чинності:  01.09.2024.
    Кількість сторінок документу = 48 

  • ДСТУ IEC 81346-2:2023 (IEC 81346-2:2019, IDT) "Промислові системи, установки, устатковання та промислова продукція. Принципи структурування та коди посилань. Частина 2. Класифікація об’єктів та коди для класів"
    Цей національний стандарт, прийнятий методом перекладу, - ідентичний щодо IEC 81346-2:2019 (версія en) «Industrial systems, installations and equipment and industrial products - Structuring principles and reference designations — Part 2: Classification of objects and codes for classes».
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України. До стандарту внесено такі редакційні зміни:
    - слова «цей документ», «ця частина IEC 81346» та «IEC 81346-2» замінено на «цей стандарт»;
    - структурні елементи стандарту: «Титульний аркуш», «Передмову», «Зміст», «Національний вступ», першу сторінку, «Терміни та визначення понять» і «Бібліографічні дані» — оформлено згідно з вимогами національної стандартизації України; — замінено крапку на кому як вказівник десяткових знаків;
    - вилучено «Передмову» до IEC 81346-2:2019 як таку, що безпосередньо не стосується технічного змісту цього стандарту;
    - у розділі 2 долучено «Національне пояснення», виділене рамкою;
    - долучено довідковий додаток НА (Перелік національних стандартів України, ідентичних європейським нормативним документам, посилання на які є в цьому стандарті).
    Технічний комітет стандартизації, відповідальний за цей стандарт в Україні, — ТК 303 «Будівельні конструкції».

    Стандарт набув чинності:  01.09.2024.
    Кількість сторінок документу = 108 



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

    БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України  Актуалізація Ваших НД   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.