Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

Повідомляємо Вам, що з 01.10.2024 р. вартість сторінки офіційної електронної копії стандарту зросте до 20%. Тому раніше виставлені та ще не сплачені рахунки на придбання Офіційних копій НД в електронному вигляді необхідно оплатити до 27.09.2024 р. ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних копій НД в електронному вигляді. Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ 9272:2024 "Настанова з контролю якості монтажу внутрішніх систем водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції та кондиціювання повітря"
    Цей стандарт поширюється на контроль якості робіт з монтажу внутрішніх систем водопоста­чання та каналізації, систем водяного опалення й внутрішнього теплопостачання, вентиляції, конди­ціювання та охолодження повітря під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту будинків, будівель і споруд різного призначення в частині монтажу трубопроводів, повітропроводів, запірно-регулювальної арматури, санітарно-технічних та опалювальних приладів. Цей стандарт поширюється на контроль якості робіт з монтажу внутрішніх систем водо­постачання, каналізації, опалення, вентиляції та кондиціювання повітря будинків, будівель і споруд, що проєктують згідно з ДБН В.2.2-9, ДБН В.2.2-15 та ДБН В.2.2-28.
    Додаткові вимоги до контролю якості робіт з монтажу внутрішніх систем водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції та кондиціювання повітря будинків, будівель і споруд установлено в ДБН В.2.2-3, ДБН В.2.2-4, ДБН В.2.2-10, ДБН В.2.2-11, ДБН В.2.2-13, ДБН В.2.2-16, ДБН В.2.2-18, ДБН В.2.2-20, ДБН В.2.2-23, ДБН В.2.2-25, ДБН В.2.2-26, ДБН В.2.2-40, ДБН В.2.2-41, ДБН В.2.5-56, ДБН В.2.5-64 та ДБН В.2.5-67.
    Цей стандарт застосовують під час вхідного контролю якості проєктної документації; вхідного контролю якості будівельної продукції та обладнання; операційного контролю окремих будівельних процесів; оцінювання якості прихованих робіт і відповідальних будівельних конструкцій, а також приймального контролю будівельних робіт. Цей стандарт можуть застосовувати інженерно-технічний персонал будівельних організацій; працівники органів державного архітектурно-будівельного контролю; фахівці організацій, що здійсню­ють науково-технічний супровід будівництва об’єкта та контроль за якістю виконання будівельних робіт, зокрема й технічний та авторський нагляд.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».

    Стандарт набув чинності:  2024-09-01.
    Кількість сторінок документу = 31.
       

  • ДСТУ EN 12418:2022 (EN 12418:2021, IDT) "Машини для різання кам’яної кладки та каменю для застосування на будівельних майданчиках. Безпечність"
    Цей національний стандартприйнятий методом перекладу, — ідентичний щодо EN 12418:2021 (версія en) «Masonry and stone cutting-off machines for job site — Safety». У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Цей стандарт поширюється на пересувні машини для різання кам’яної кладки та каменю, які встановлено стаціонарно під час роботи та які в основному використовують на будівельних майдан-чиках для відрізання каменів, інших мінеральних будівельних матеріалів та композитних матеріалів, що мають принаймні одну опорну поверхню. Живлення для обертання інструменту забезпечується електричним або первинним двигуном внутрішнього згоряння.
    У цьому стандарті розглядають усі значні небезпеки, небезпечні ситуації або небезпечні події, що стосуються машин для різання кам’яної кладки та каменю для будівельних майданчиків (див. дода-ток А), якщо їх використовують за призначенням та в умовах неправильного використання, які може передбачити виробник. Цей стандарт визначає відповідні технічні заходи для усунення або зменшення ризиків, що виникають через значні небезпеки протягом терміну служби обладнання, як описано в 5.4 EN ISO 12100:2010. Ці машини призначено для використання з обертовими алмазними відрізними кругами із суціль-ною та/або сегментованою збочиною.
    Цей стандарт не поширюється на:
    - машини для відрізання металу;
    - машини для розпилювання деревини та лісоматеріалів;
    - машини з механізмом подавання або спускання, що відрізняється від ручного, або з педаллю;— пересувні машини на візку, що їде по землі;
    - ручні переносні шліфувально-відрізні машини;
    - ручні портативні шліфувальні та відрізні машини, встановлені на опорі для використання у фіксованому положенні.
    Цей стандарт не охоплює експлуатацію пересувних машин для різання кам’яної кладки та каменю в потенційно вибухонебезпечних середовищах.
    У цьому стандарті машини для різання кам’яної кладки та каменю для застосування на будівель-них майданчиках називають «відрізними машинами» або «машинами», а відрізні круги також називають «інструментами».
    Цей стандарт поширюється на машини, виготовлені після дати затвердження стандарту CEN.
    Розробник: Технічний комітет  стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».

    Стандарт набув чинності:  2024-09-01.
    Кількість сторінок документу = 39.
       


Ви можете придбати офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

    БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України  Актуалізація Ваших НД   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.