Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних текстів НД в електронному вигляді. Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів..

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)
 

ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА ТА ФІТОСАНІТАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 квітня 2014 року N 1892

Про спеціалізовані транспортні засоби Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України

Відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт" та Державного класифікатора продукції та послуг (ДК 016-2010), затвердженого наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації, з метою визначення автомобілів, які використовуються в системі ветеринарної та фітосанітарної служби за призначенням, такими, що відносяться до спеціалізованого автомобільного транспорту, та для правильної реєстрації цих транспортних засобів в органах Державної автомобільної інспекції наказую:

1. Затвердити Перелік видів спеціалізованих транспортних засобів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України (додаток 1).

2. Затвердити Вимоги до спеціалізованих транспортних засобів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України (додаток 2).

3. Керівникам підприємств та установ, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, здійснювати реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів, які включено до Переліку, відповідно до Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.98 N 1388.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова

В. М. Горжеєв

 

ПЕРЕЛІК
видів спеціалізованих транспортних засобів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України

Вид спеціалізованого транспортного засобу

Установи та підприємства, які можуть використовувати спеціалізовані транспортні засоби зазначеного виду

ветеринарна служба

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України; Головні управління ветеринарної медицини в областях, місті Києві; управління ветеринарної медицини в районах, містах; регіональні служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті; інститути; державні підприємства та установи, що підпорядковані Держветфітослужбі

фітосанітарна служба

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України; Головна фітосанітарна інспекція; фітосанітарні інспекції в областях; державні фітосанітарні лабораторії

ветеринарна допомога

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України; Головні управління ветеринарної медицини в областях, місті Києві; управління ветеринарної медицини в районах, містах; обласні, районні, міські державні лікарні ветеринарної медицини; інститути; державні підприємства та установи, що підпорядковані Держветфітослужбі

ветеринарна лабораторія

регіональні, районні, міські державні лабораторії ветеринарної медицини; обласні, районні, міські державні лікарні ветеринарної медицини; регіональні служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті; інститути; державні підприємства та установи, що підпорядковані Держветфітослужбі

дезинфекційна установка - ДУК

обласні, районні, міські державні лікарні ветеринарної медицини; регіональні служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті; державні підприємства та установи, що підпорядковані Держветфітослужбі

 

Завідувач сектору
управління державним майном

М. С. Лемак

 

ВИМОГИ
до спеціалізованих транспортних засобів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України

До спеціалізованих транспортних засобів можуть бути віднесені як придбані в торговельній мережі нові автомобілі, так і переобладнані належним чином транспортні засоби, що були придбані раніше як легкові, перебувають на балансі установ та зареєстровані відповідно до чинного законодавства.

Переобладнання полягає у зміні конструкції (установлення додаткового обладнання) для виконання функцій автомобіля відповідного виду.

Автомобілі переобладнуються для перевезення обладнання та приладів, для проведення обстеження тварин, забору та перевезення ветеринарних та/або фітосанітарних проб.

Спеціалізовані транспортні засоби "ветеринарна служба", "ветеринарна допомога" та "ветеринарна лабораторія" повинні бути обладнані:

переносним холодильником або термочемоданом/термосумкою для перевезення біологічних препаратів та крові:

термочемоданом/термосумкою для перевезення термонестійких медичних препаратів та вакцин;

чемоданом/сумкою з набором ветеринарно-лікарських засобів, необхідних для надання невідкладної допомоги тваринам, що захворіли;

чемоданом/сумкою з набором інструментів та лабораторно-діагностичних приладів, необхідних для розтину тварин, взяття матеріалу для проведення лабораторно-діагностичних досліджень.

Спеціалізовані транспортні засоби "фітосанітарна служба" повинні бути обладнані:

доглядовою сумкою для відбору зразків з необхідним для цього приладдям;

боксом для перевезення феромонних пасток та харчових принад;

сейф-пакетами для транспортування зразків підкарантинних матеріалів;

лабораторними ситами та місткістю для відмивки зразків ґрунту;

зважувальними терезами до 2 кг;

мікроскопом та бінокуляром.

Холодильники, термочемодани, термосумки, сумки з інструментами та засобами повинні бути установлені у багажному відділенні та закріплені до елементів кузова за допомогою швидко рознімних запірних пристроїв, які повинні надійно фіксувати обладнання під час руху автомобіля.

Установлене обладнання повинно бути у справному стані.

На бокові поверхні кузова автомобіля можуть бути нанесені контрасту вальні смуги, шириною від 100 до 250 мм (визначається з урахуванням форми та конфігурації зазначених поверхонь) відповідні емблеми та написи: "ветеринарна служба", "фітосанітарна служба", "ветеринарна допомога", "ветеринарна лабораторія".

нанесення на зовнішніх поверхнях транспортного засобу написів, рисунків та емблем рекламного змісту не припустиме.

Загальні вимоги до нанесення та розміщення розпізнавальних знаків, написів та емблем згідно з ДСТУ 3849-99.

 

Завідувач сектору
управління державним майном

М. С. Лемак


Назад

 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

    БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України  Актуалізація Ваших НД   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.