Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! АКЦІЇ, що діють до 01.12.2017 р. на придбання оновлення бази даних "Електронний каталог бібліографічних описів національних та міждержавний стандартів України"!  Докладніше...

Рос. Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook Сторінка "ЛЕОНОРМ" на twitterk


On-line підтримка Інформаційної Системи Метролога "LeoMETR"

Для ознайомлення Ви можете завантажити оновлене щодо версії 3  "Керівництво користувача LeoMETR (LeoMetr_Start.pdf) в архівному файлі LeoMetr_Start.zip  (4,441 Кб)


.[New!]25.09.2017 року для ІС "LeoMETR" вийшла нова актуалізована версія бази даних "Нормативно-правові документи в сфері метрології" - додано МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 1310 від 08.09.2017 р."Про визначення наукових метрологічних центрів, які виготовляють повірочні тавра" , КМ України, Постанова від 12.07.2017 р. N 515 "Про внесення зміни до пункту 7 критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері метрології та метрологічної діяльності та визначається періодичність здійснення Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів планових заходів метрологічного нагляду за законодавчо регульованими засобами вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та за кількістю фасованого товару в упаковках", МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 1001 від 10.07.2017 р. "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15 червня 2012 року N 706".

22.02.2017 року оновлено ПЕРЕЛІК уповноважених державних підприємств та установ, що належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, підприємств, установ та організацій на право проведення повірки засобів вимірювальної техніки, додано Реєстр затверджених типів засобів вимірювальної техніки, Державний реєстр засобів вимірювальної техніки, МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 2129 від 23.12.2016 "Про затвердження Методики повірки лічильників води з механічним відліковим пристроєм номінальних діаметрів DN10, DN15, DN20 на місці експлуатації та внесення зміни до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів", МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 2152 від 28.12.2016 "Про утворення міжсекторальної групи призначених Мінекономрозвитку органів з оцінки відповідності згідно з Технічним регламентом щодо неавтоматичних зважувальних приладів, Технічним регламентом засобів вимірювальної техніки та Технічним регламентом законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки", КМ України, Постанова від 28.12.2016 р. N 1041 "Про затвердження Програми розвитку еталонної бази на 2018—2022 роки", МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 1837 від 01.11.2016 "Про затвердження уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планової (позапланової) перевірки з метрологічного нагляду у сфері законодавчо регульованої метрології", МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 1747 від 13.10.2016 "Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями".

 01.10.2016 року додано: МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 1413 від 29.08.2016 "Про затвердження Порядку атестації аудиторів з метрології", МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 1412 від 29.08.2016 "Про деякі питання щодо видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології", МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 1512 від 13.09.2016 "Про затвердження переліку національних стандартів, що ідентичні гармонізованим європейським стандартам та відповідність яким надає презумпцію відповідності засобів вимірювальної техніки суттєвим та особливим вимогам Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки", МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 1435 від 01.09.2016 "Про затвердження переліку національних стандартів, відповідність яким надає презумпцію відповідності засобів вимірювальної техніки суттєвим вимогам Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки", Наказ МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ № 1161 від 13.07.2016 "Деякі питання ведення Реєстру затверджених типів засобів вимірювальної техніки" та оновлено статус де-яких пов"язаних документів. 


 
За умови наявності відповідного ключа ліцензії Ви можете завантажити файл архіву БД "Нормативно-правові документи в сфері метрології" (http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/LeoMetr/6572_metrND.zip), а потім розпакувати цей архів та використовуючи програму «LeoMETR» провести підключення БД, вказавши місце розташування папки: "6572_metrND". 


[New!]Пропонуємо Вам переглянути відео, яке ознайомить Вас з новними можливостями іформаційної системи «LeoMETR» версії 3 ( https://youtu.be/57EBKR399Fg)


[New!]31.07.2017 року для інформаційної системи "LeoMETR" вийшла актуалізована версія бази даних "Каталог нормативних документів в сфері метрології" станом на 31.07.2017 р. - оновлення БД сформовано згідно з ІПС 1-6/2017.  

За умови наявності відповідного ключа ліцензії Ви можете завантажити файл архіву БД "Каталог нормативних документів в сфері метрології" (http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/LeoMetr/6317.zip), а потім розпакувати цей архів та використовуючи програму «LeoMETR» провести підключення БД, вказавши місце розташування папки: "6317".
 


[New!]29.05.2017 року вийшла нова версія ІС LeoMETR 3.0.4 !

Що нового в версії 3.0.4:

 • Виправлено:
     - Усунуто ситуацію, коли неможливо було забрати прапорці з таблиці перегляду (тепер, якщо  відсутні  прапорці  в  таблиці  перегляду  їх  необхідно самостійно  додати в настройках);
     -  Збереження  останнього  шляху  звідки  під'єднувались  документи  і   метод   під'єднання   (чи   копіювати  файл  до  зареєстрованих документів). Потрібний модуль Comm 2.1.3.


24.05.2017 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.0.3 !

Що нового в версії 3.0.3:

 •  Змінено метод відкриття зовнішніх файлів:
  1) програма намагається відкрити файл відповідного типу переглядачем, який вказаний в ("Сервіс"-"Настройки"-"Перегляд файлів"), якщо переглядач вказаний невірно видається повідомлення і програма намагається відкрити файл зв'язаним переглядачем в системі Windows;
  2) якщо переглядач не вказаний, або вказаний невірно то програма намагається відкрити файл зв'язаним переглядачем в системі Windows;

 • Додано можливість підключення документів з будь-якого каталогу (без перенесення файлів в каталог по-замовчуванню), потрібний модуль Comm 2.1.2.
   

 • Виправлено:
  - Помилку, коли не відображались прапорці деяких станів ЗВТ (необхідно оновити розрахункові дані, для їх відображення);
  - Помилку у "Швидкому пошуку", при зміні позиції колонки в модулі PROF (виклик Alt+буква).


10.05.2017 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.0.2 !

Що нового в версії 3.0.2:
- Додано поле "Причина повірки";
- Новий звіт "Метрологічний паспорт ЗВТ".

Виправлено:
- Збереження розкладки клавіатури у Windows 10.


[New!]З метою врахування змін, що випливають з нового Закону України про метрологію та пов'язаних з ним нормативно-правових актів розроблено нову версію 3.0 ІС "LeoMETR"! Що нового в версії 3 "LeoMETR" у порівнянні з версією 2:
- Новий реєстр ЗВТ;
- Нові коди видів вимірювання.
- Нове багатозначне поле і довідник Категорія ЗВТ;
- Звіт "Графік повірки ЗВТ..." в Excel;
- В настройках "Вибір полів" додано "Відновлення полів по замовчуванню";
- В модулі Prof тепер відображається "Таблиця перегляду" замість короткої бібліографії.


25.05.2016 року вийшла нова версія ІС LeoMETR 2.4.1 !

Щo нового  у версії 2.4.1 LeoMETR :

 

- Тепер  можна відновити архів примусово (у нерідну базу). Це потрібно для перенесення коментарів. Користуватися обережно!

- Додано звіти по коментарях.

- Ліквідовані параметри, які не використовуються у настройках.

Для оновлення LeoMETR до версії 2.4.1 (при наявності відповідного ключа ліцензії)  Вам необхідно:
1). Завантажити з нашого сайту файл кумулятивного оновлення LeoMetr2.zip за адресою: http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/LeoMetr/2/LeoMetr2.zip.
2). Розпакувати цей архів, та замінити всі файли. В процесі виконання розархівації вкажіть шлях, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС «LeoMETR 2» в якості папки для розкриття архіву, наприклад: "C:\Leonorm\LeoMETR".

 

ДЛЯ KЛІЄНТІВ, ЯКІ ПРИДБАЛИ 2 ВЕРСІЮ "LeoMETR FULL" - пропонуємо також посилання на zip - архів дистрибутива оновленої 2.4.1 версії програмного забезпечення для початкового встановлення : http://www.leonorm.com.ua/UPDATE/LeoMetr/2/Setup_LeoMetr2.zip

ДЛЯ KЛІЄНТІВ, ЯКІ ПРИДБАЛИ 2 ВЕРСІЮ "LeoMETR READER" - пропонуємо також посилання на zip - архів дистрибутива оновленої 2.4.1 версії програмного забезпечення для початкового встановлення : http://www.leonorm.com.ua/UPDATE/LeoMetr/2/SetupR_LeoMetr2.zip
 


10.03.2016 року вийшла нова версія ІС LeoMETR 2.4.0 !

Щo нового  у версії 2.4.0 LeoMETR :

Виправлено:
- В довідниках при повторному редагуванні зникала дробна частина
числа;
- При редагуванні полів паспорта ЗВТ тепер кнопки головного меню не
активні;
- В довіднику персоналу заборонено редагувати ключ. Ключ ведеться
автоматично інкрементом;
- Виправлено пошук по "Відповідальний за експлуатацію";
- В деяких випадках знайдені ЗВТ не передавалися на редагування.
 


04.03.2016 року для ІС  «LeoMETR» вийшло оновлення довідників БД "АРМ Метролог" до стану 01.02.2016 р. на основі Наказу МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ  № 1719 від 21.12.2015 "Про затвердження Норм часу, необхідного для проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації"

  Звертаємо Вашу увагу на те, що оновлення до стану 01.02.2016 р. коректно буде відбуватиcя тільки для версії ІС LeoMETR 2 або вище, за умови оплати клієнтом ключа для щорічного оновлення баз даних інформаційної системи LeoMETR на 2016 рік.

За умови права на оновлення БД «LeoMETR» (при наявності відповідного ключа ліцензії) в режимі Он-лайн завантажте архів з оновленням БД з нашого інтернет-порталу та збережіть файл arc_xxxx_rmu008_160403.zip на свій комп'ютер там, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR», наприклад: "C:\Program Files\Leonorm\LeoMETR". Потім розкрийте архів arc_xxxx_rmu008_160403.zip  та отримайте файл arc_xxxx_rmu008_160403.arc

  Для актуалізації 
довідників БД "АРМ Метролог"
до стану 01.02.2016 р.  Вам після відкриття БД "АРМ Метролог" необхідно скористатися режимом "оновлення довідників системи" (дивись документацію LeoMetr_Start.pdf). При оновленні вкажіть збережений Вами файл arc_xxxx_rmu008_160403.arc, який може знаходиться  у Вас там, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR», наприклад: "C:\Program Files\Leonorm\LeoMETR".


Пропонуємо Вам переглянути відео, яке ознайомить Вас з основними можливостями іформаційної системи «LeoMETR» версії 2 ( https://www.youtube.com/watch?v=hZrhKGUfUGc)


18.12.2015 року вийшла нова версія ІС LeoMETR 2.3.0 !

Щo нового  у версії 2.3.0 LeoMETR :

 •  З метою оптимізації пошуку змінено механізм формування пошукових індексів. Результат пошуку тепер завжди буде коректний і швидший.
  Увага ! Необхідна переіндексація всіх баз данних системи  LeoMETR після оновлення програмного забезпечення.

 • Додано відображення дати коментарів;

 • Забезпечено збереження поточногої розкладки клавіатури в режимі редагування.

 • Виправлено:
  - помилку при редагуванні
  поточного ЗВТ після глобального пошуку;
  - помилку при редагуванні запису у довіднику після відміни вводу нового запису;
  - помилку при передачі на редагування великої кількості відмічених ЗВТ.


25.11.2015 року вийшла нова версія програми активації для системи "LeoMETR" 2 версії.
Пропонуємо посилання на zip-архів оновленого програмного  файла aktiv.exe системи LeoMETR 2 (для клієнтів, у яких дата версії файлу aktiv.exe  менша за 25.11.2015 року):  http://leonorm.com.ua/UPDATE/LeoMetr/2/aktiv.zip. Розпакуйте архів aktiv.zip і замініть програму aktiv.exe, в папку, там де встановлено програму LeoMETR 2 (місце знаходження файлу
Leometr2.exe).


06.10.2015 року для ІС  «LeoMETR» вийшло оновлення для БД "Державного реєстру засобів вимірювальної техніки" до стану 2015 року (на основі офіційного видання  "ЗАСОБИ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ЗАНЕСЕНІ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ УКРАЇНИ. ПОКАЖЧИК 2014 року" (Видання 2015 року). 

  Звертаємо Вашу увагу на те, що оновлення для БД "Державного реєстру засобів вимірювальної техніки" до стану 2015 року коректно буде відбуватиcя тільки для версії ІС LeoMETR 1.9.100 або вище, за умови оплати клієнтом ключа для щорічного оновлення баз даних інформаційної системи LeoMETR на 2015 рік.

За умови права на оновлення БД «LeoMETR» (при наявності відповідного ключа ліцензії) в режимі Он-лайн завантажте архів з оновленням БД з нашого інтернет-порталу та збережіть файл arc_xxxx_reestr_151006.zip на свій комп'ютер там, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR», наприклад: "C:\Program Files\Leonorm\LeoMETR". Потім розкрийте архів arc_xxxx_reestr_151006.zip  та отримайте файл arc_xxxx_151006.arc

  Для актуалізації БД "Державного реєстру засобів вимірювальної техніки" до стану 2015 року  Вам після відкриття БД "АРМ Метролог" необхідно скористатися режимом "оновлення довідників системи" (дивись документацію LeoMetr_Start.pdf). При оновленні вкажіть збережений Вами файл arc_xxxx_reestr_151006.arc, який може знаходиться  у Вас там, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR», наприклад: "
C:\Program Files\Leonorm\LeoMETR".


15.05.2015 року вийшла нова версія ІС LeoMETR 2.2.5 !

Щo нового  у версії 2.2.5 LeoMetr :

 • Оптимізовано (пришвидшено) запуск модуля "Comm".

 • Оптимізовано (пришвидшено) відображення вікна бібліографії.

  В  довідник  "Довідник  персоналу"  додано параметр функції персоналу:
  - Керівництво;
  - Експлуатація;
  - Повірка, Калібровка;
  - Ремонт;
  - Установка і зберігання;
  - Інше.

  Тепер  при  виклику  довідника  при  редагуванні ЗВТ виводяться тільки працівники, які відповідають функції, що редагується. Після  оновлення  програми  необхідно  в "Довіднику  персоналу" задати робочі функції працівників.


30.01.2015 року вийшла версія ІС LeoMETR 2.2.4 !

Щo нового  у версії 2.2.4 LeoMetr :

- Виправлено де-які неточності та помилки, які могли виникакти при формуванні звітів.

 


22.01.2015 року вийшла версія ІС LeoMETR 2.2.3 !

Щo нового  у версії 2.2.3 LeoMetr :

- Виправлення помилки, що могла виникнути при вводі нового ЗВТ.
 


18.12.2014 року вийшла версія ІС LeoMETR 2.2.2 !

Щo нового  у версії 2.2.2 LeoMetr :

- Виправлення помилок, що могли вининути у виборці в "Переліку ЗВТ";
  - В "Перелік ЗВТ" додано прогрес формування відомості;
  - В модулі  "PROF"  зроблено формування вірного ключа при збої в роботі.

 


03.12.2014 року вийшла версія ІС LeoMETR 2.2.1 !

Щo нового  у версії 2.2.1 LeoMetr:

-  Можливість  в  звіті  "Перелік  ЗВТ"  у  другій колонці друкувати параметр "Вид вимірювання";
  -  У модулі  Comm  при  під'єднанні  файла  параметр  "Позначення документа" копіюється з назви файла.

 


24.11.2014 року вийшла версія ІС LeoMETR 2.2.0 !

Щo нового  у версії 2.2.0 LeoMetr:

- У власній базі додано можливість до кожного ЗВТ під'єднувати електронний документ (файл). Попередньо необхідно вказати в Настройках (при відкритій базі) параметр "Шлях до зовнішніх файлів".
- Нові прапорці: наявність коментаря, наявність електронного документа.
- Нова властивість "Позначення документа" (назва).

 


07.11.2014 року вийшла версія ІС LeoMETR 2.1.9 !

Щo нового  у версії 2.1.9 LeoMetr:

У звіті "Перелік ЗВТ":
  - Додано групування за кодом РМУ 008;
  - Виправлено відображення кількості повірок по місяцях при одиниці періодичності 1 місяць;
  - Виправлені помилки, пов'язані з переходом на нову виборку.
  У «Довіднику структурних підрозділів» поле «Начальник» збільшено до 30 символів.


13.10.2014 року для ІС  «LeoMETR» вийшло оновлення для БД "Державного реєстру засобів вимірювальної техніки" до стану 2014 року (на основі офіційного видання  "ЗАСОБИ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ЗАНЕСЕНІ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ УКРАЇНИ. ПАКАЖЧИК 2013 року" (Видання 2014 року). 

  Звертаємо Вашу увагу на те, що оновлення для БД "Державного реєстру засобів вимірювальної техніки" до стану 2014 року коректно буде відбуватиcя тільки для версії ІС LeoMETR 1.9.100 або вище, за умови оплати клієнтом ключа для щорічного оновлення баз даних інформаційної системи LeoMETR на 2014 рік.

За умови права на оновлення БД «LeoMETR» (при наявності відповідного ключа ліцензії) в режимі Он-лайн завантажте архів з оновленням БД з нашого інтернет-порталу та збережіть файл arc_xxxx_reestr_141013.zip на свій комп'ютер там, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR», наприклад: "C:\Program Files\Leonorm\LeoMETR". Потім розкрийте архів arc_xxxx_reestr_141013.zip  та отримайте файл arc_xxxx_reestr_141013.arc

  Для актуалізації БД "Державного реєстру засобів вимірювальної техніки" до стану 2014 р.  Вам після відкриття БД "АРМ Метролог" необхідно скористатися режимом "оновлення довідників системи" (дивись документацію LeoMetr_Start.pdf). При оновленні вкажіть збережений Вами файл arc_xxxx_reestr_141013.arc, який може знаходиться  у Вас там, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR», наприклад: "
C:\Program Files\Leonorm\LeoMETR".


06.10.2014 року вийшла версія ІС LeoMETR 2.1.8 !

Щo нового  у версії 2.1.8 LeoMetr:

 • Показується  назва  підрозділу  у  модулі  PROF  (ведення).

 • Новий параметр (поле) «Виробництво».

 • При  виділенні  у  дереві  пункту  «ЗАСОБИ  ВИМІРЮВАЛЬНОЇ  ТЕХНІКИ» показуються всі ЗВТ

 • У звіті «Перелік ЗВТ» нова виборка. Можна задавати декілька значень (через   кому)  багатозначних  параметрів  "Вид  вимірювання",  "Сфери застосування". Можна задавати будь-які параметри наявні у пошуку.


17.07.2014 року вийшла  нова версія ІС LeoMETR 2.1.7 !

Щo нового  у версії 2.1.7 LeoMetr:

 • В режимі редагування більш детально (код+назва) відображається інформація в багатозначних полях "Вид вимірювання", "НД
  на методику", "Сфери застосування".

 • Виправленно:  невірно відображалась кількість знайдених ЗВТ в результатах пошуку.


09.07.2014 року вийшла  нова версія ІС LeoMETR 2.1.6 !

Щo нового  у версії 2.1.6 LeoMetr:

 • Нова  кнопка  в  меню "Редагування ЗВТ" "Відмічені". Можна відмітити  окремі ЗВТ в Класифікації, або пошуку і передати їх на редагування.

 • Оновлено звіт "Перелік ЗВТ".

 • Виправлення в модулі  Comm. Інколи новий коментар не відображався відразу.

 • Виправлення в інтерфейсі головного вікна.


05.05.2014 р. завершено дослідну експлуатацію та розпочато комерційне постачання нової версії ІС LeoMETR 2.1.4 !

Нові можливості  у версії 2 LeoMetr:

Реквізити:

 • 1. Додано новий реквізит і довідник «Сфери застосування».

 • 2. В історію повірки додано № свідоцтва про калібрування та довідки про непридатність.

 • 3. Додано можливість задавати періодичність повірки та калібровки в місяцях.

 • 4. При копіюванні реквізитів ЗВТ додана можливість виділити всі відмітки.

Пошук: 

 • 1. Додано можливість пошуку по сферам застосування, історії повірки та калібровки.

 • 2. Виправлено недоліки при пошуку по «Вид вимірювань», «НД на методику».

 • 3. Оптимізовано передачу результатів пошуку на редагування 

Звіти: 

 • 1. Внесені зміни у звіт «Перелік ЗВТ» згідно з наказом №262 (відображення сфер застосування у 2 колонці).

 • 2. Заповнені реквізити у звітах «Свідоцтво про калібрування» та «Довідка про непридатність».

 • 3. Звіти «План періодичної повірки (калібровки)» відсортовані у зручному порядку: підрозділ/вид вимірювань/Назва ЗВТ/Заводський номер.

 • 4. В звіт «План періодичної повірки» додано реквізит «Місце установки».

 • 5. Додана можливість «приховати» у звітах ЗВТ, у яких один зі станів «брак, консервація, списання, резерв, ремонт, склад».

Інше:

 • 1. Нове меню в стилі «Ribbon».

Для ознайомлення Ви можете завантажити оновлене щодо версії 2  "Керівництво користувача LeoMETR (LeoMetr_v2.DOC) в архівному файлі LeoMetr_v2.zip  (3,132 Кб)


12.03.2014 року для ІС  «LeoMETR» вийшло оновлення довідників БД "АРМ Метролог" до стану 01.03.2014 року на основі Збірника норм часу на повірку засобів вимірювальної техніки" (МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ, Наказ № 62 від 23.01.2014). 

  Звертаємо Вашу увагу на те, що оновлення до стану 01.03.2014 року коректно буде відбуватиcя тільки для версії ІС LeoMETR 1.82 або вище, за умови оплати клієнтом ключа для щорічного оновлення баз даних інформаційної системи LeoMETR на 2014 рік.

За умови права на оновлення БД «LeoMETR» (при наявності відповідного ключа ліцензії) в режимі Он-лайн завантажте архів з оновленням БД з нашого інтернет-порталу та збережіть файл arc_xxxx_rmu008_140311.zip на свій комп'ютер там, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR», наприклад: "C:\Program Files\Leonorm\LeoMETR". Потім розкрийте архів arc_xxxx_rmu008_140311.zip  та отримайте файл arc_xxxx_rmu008_140311.arc

  Для актуалізації 
довідників БД "АРМ Метролог" до стану 01.03.2014 р.  Вам після відкриття БД "АРМ Метролог" необхідно скористатися режимом "оновлення довідників системи" (дивись документацію LeoMetr_Start.pdf). При оновленні вкажіть збережений Вами файл arc_xxxx_rmu008_140311.arc, який може знаходиться  у Вас там, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR», наприклад: "C:\Program Files\Leonorm\LeoMETR".


 19.12.2013 р. Вийшла версія ІС LeoMETR 1.9.100 :

 • Якщо реквізити ЗВТ "Не підлягає повірці", "Не підлягає калібруванню" встановлені в "Так", то при редагуванні ЗВТ та Оновленні розрахункових даних не заповнюються відповідно дати наступних повірки/калібровки, і ці ЗВТ не потрапляють в плани повірок/калібровок.

 • Можливість не виводити ЗВТ зі станом «брак, консервація, списання, резерв, ремонт, склад» у формах планів і звітів з повірки та калібровки замінена на можливість виводити ЗВТ тільки зі станом «експлуатація».

 • Виправлено де-які неточності та помилки.

Тільки клієнтам Інформаційно-Технологічного Супроводу версії 1.2 або вище, у випадку коли дата створення Вашого файлу Leometr.exe більша за 15.05.2011 та менша за 19.12.2013 року, рекомендуємо Вам безкоштовно оновити де-які файли ІС  «LeoMETR».

Для цього, Вам необхідно:

1). Завантажити з нашого сайту файл кумулятивного оновлення  LeoMETR_UPDATE.zip  за адресою: http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/LeoMetr/LeoMETR_UPDATE.zip.

2). Розпакувати цей архів, запустити на виконання LeoMETR_UPDATE.exe та замінити всі файли. В процесі виконання розархівації LeoMETR_UPDATE.exe вкажіть шлях, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR» в якості папки для розкриття архіву, наприклад: "C:\Leonorm\LeoMETR_Start_Net" (там, де у Вас знаходиться головний файл LeoMETR.exe ).

 

ДЛЯ KЛІЄНТІВ, ЯКІ РАНІШЕ ПРИДБАЛИ ІС "LeoMETR", пропонуємо також посилання на zip - архів дистрибутива оновленої 1.9.100 версії програмного забезпечення для початкового встановлення -  http://www.leonorm.com.ua/UPDATE/LeoMetr/setup19.zip. Для інсталяції на Windows Vista/ Windows 7/ Windows 8 рекомендуємо проводити встановлення у папку "Документи" (тобто інсталювати у папку "Documents\LEONORM\LeoMETR\") поточного користувача. Для локального встановлення Бази даних пропонуємо використовувати папку "Документи" (тобто розпаковувати БД у папку "Documents\LEONORM\") поточного користувача.


13.08.2013 року для ІС  «LeoMETR» вийшло оновлення для БД "Державного реєстру засобів вимірювальної техніки" до стану 2013 року (на основі офіційного видання  "ЗАСОБИ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ЗАНЕСЕНІ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ УКРАЇНИ. ПАКАЖЧИК 2012 року" (Видання 2013 року). 

  Звертаємо Вашу увагу на те, що оновлення для БД "Державного реєстру засобів вимірювальної техніки" до стану 2013 року коректно буде відбуватиcя тільки для версії ІС LeoMETR 1.82 або вище, за умови оплати клієнтом ключа для щорічного оновлення баз даних інформаційної системи LeoMETR на 2013 рік.

За умови права на оновлення БД «LeoMETR» (при наявності відповідного ключа ліцензії) в режимі Он-лайн завантажте архів з оновленням БД з нашого інтернет-порталу та збережіть файл arc_xxxx_reestr_130813.zip на свій комп'ютер там, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR», наприклад: "C:\Program Files\Leonorm\LeoMETR". Потім розкрийте архів arc_xxxx_reestr_130813.zip  та отримайте файл arc_xxxx_reestr_130813.arc

  Для актуалізації БД "Державного реєстру засобів вимірювальної техніки" до стану 2013 р.  Вам після відкриття БД "АРМ Метролог" необхідно скористатися режимом "оновлення довідників системи" (дивись документацію LeoMetr_Start.pdf). При оновленні вкажіть збережений Вами файл arc_xxxx_reestr_130813.arc, який може знаходиться  у Вас там, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС  «LeoMETR», наприклад: "
C:\Program Files\Leonorm\LeoMETR".


Технічна підтримка по E-mail : si@leonorm.lviv.ua


 Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2017, ЛЕОНОРМ. Усі права застережені