Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ... Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ EN IEC 62040-2:2019 (EN IEC 62040-2:2018, IDT; IEC 62040-2:2016, IDT) "Cистеми безперебійного живлення. Частина 2. Вимоги до електромагнітної сумісності"
  Цей стандарт є стандартом щодо випробування типу продукції на електромагнітну сумісність (ЕМС), застосовним до пересувних, стаціонарних, автономних або вбудованих, приєднуваних або постійно підключених систем безперебійного живлення (СБЖ), для використання у низьковольтних розподільних системах з електромагнітною обстановкою житлових або комерційних приміщень, підприємств з малим енергоспоживанням чи промислових зон, які забезпечують вихідну напругу на портах, що не перевищує 1 500 В постійного струму або 1 000 В змінного струму, і містять накопичувачі енергії. За умови встановлення, експлуатації та технічного обслуговування СБЖ у спосіб, визначений виробником, цей стандарт визначає норми емісії, рівні несприйнятливості, методи випробування і критерії якості функціонування СБЖ відповідно до основних вимог з ЕМС, що необхідно для уникання завад від СБЖ пристроями, наприклад, радіоприймачами, та для уникання впливу на СБЖ зовнішніх явищ.
  У цьому стандарті не аналізують явища електромагнітної сумісності, спричинені навантагами, підключеними до СБЖ, або ситуації, створені будь-яким зовнішнім стосовно СБЖ пристроєм, крім наведених у вимогах до несприйнятливості.
  Цей стандарт узгоджено з відповідними стандартами IEC щодо норм електромагнітної емісії та рівнів несприйнятливості. Він містить додаткові вимоги, що застосовують до СБЖ.
  Цей стандарт не застосовують до:
  a) низьковольтних пристроїв живлення постійного струму, на які поширюється дія стандарту IEC 61204;
  b) систем, у яких вихідну напругу отримано від обертової машини.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Електромагнітна сумісність та стійкість радіоелектронних, електронних та електротехнічних засобів» (ТК 22).
  Стандарт набуде чинності:  2024-08-01.

 • ДСТУ EN 13190:2023 (EN 13190:2001, IDT) "Термометри циферблатні"
  Цей стандарт установлює вимоги та процедуру випробовування стосовно циферблатних показувальних термометрів, дія яких ґрунтується на сприйманні розширення газу (символ GE), розширення рідини (символ LE) і деформації біметалевої смужки (символ BM). Номінальні розміри — від 40 до 160, вимірювані температури — від мінус 100 оC до 700 оC. Зазначені термометри мають колові шкали і призначені лише для промислового використовування. Цей стандарт охоплює також термометри квадратної форми, за винятком розмірів корпусу, шкали та стрілки. Додаток А містить рекомендації щодо вибирання та монтування.
  Цей стандарт не поширюється на термометри медичної призначеності, а також на термометри з електроконтактними пристроями.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Промислова термометрія» (ТК 65), Державне підприємство Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем (ДП НДІ «Система»).
  Стандарт набуде чинності:  2024-08-01
  .  


Ви можете придбати офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  LeoMetr 2  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.