Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ... Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ EN 16659:2023 (EN 16659:2015, IDT) "Бітум та бітумні в’яжучі. Визначення повзності та відновлення під дією багаторазових зсувних напруг (MSCRT)"
  Цей стандарт установлює метод випробування з визначення відсоткового відновлення та схильності до незворотної повзності бітуму та бітумних в’яжучих із використанням методу визначення повзності та відновлення під дією багаторазових зсувних напруг (MSCR). Випробування за MSCR виконують із використанням динамічного зсувного реометра (ДЗР) у режимі повзності за заданої температури. Відсоткове відновлення за різних рівнів напруги призначене для визначення наявності пружної реакції та залежності бітумних в’яжучих від напруги. Схильність до незворотної повзності за різних рівнів напруги призначена для характеристики чутливості до постійного деформування та залежності бітумних в’яжучих від напруги.
  Цей стандарт не передбачає розгляду всіх небезпечних ситуацій, пов’язаних із його застосуванням.
  Відповідальність за виявлення небезпеки й встановлення заходів щодо забезпечення техніки безпеки та охорони здоров’я, а також визначання обмежень щодо застосування цього стандарту несе його користувач.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307),Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ»).
  Стандарт набуде чинності:  2024-07-01
  .
  Кількість сторінок документу = 14.  
   


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  LeoMetr 2  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.