Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ. З 01.05.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ 9129:2021 "Металопродукція. Правила приймання, маркування, пакування, транспортування та зберігання"
    Цей  стандарт установлює вимоги до правил приймання, маркування, пакування, транспортування та зберігання таких видів металопродукції з чорних металів і сплавів:
    - блюми, сляби, заготівки литі та ковані;
    - прокат сортовий, фасонний, арматурний, калібрований, прокат холоднотягнутий, зі спеціальним обробленням поверхні;
    - прокат листовий, широкоштабовий та стрічка;
    - гнуті профілі прокату;
    - дріт.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Прокат сортовий, фасонний та спеціальні профілі» (ТК 2), Державне підприємство «Український науково-технічний центр металургійної промисловості «Енергосталь».
    Стандарт набуде чинності  2022-07-01.
    Кількість сторінок документу = 23.

  • ДСТУ EN 12480:2019 "Лічильники газу. Роторні лічильники газу"
    Цей стандарт визначає діапазони, конструкцію, робочі характеристики, характеристики виходу та випробовування роторних лічильників газу (далі — лічильників) для вимірювання об’єму газу. Цей стандарт застосовують до роторних лічильників газу, за допомогою яких вимірюють об’єм паливних газів щонайменше газів першого, другого і третього сімейства, склад яких зазначений в EN 437:2003 + A1:2009, за максимального робочого тиску до 20 бар включно в діапазоні температур навколишнього середовища і газу принаймні від мінус 10 оC до 40 оC. Цей стандарт застосовують до лічильників, установлених у місцях з вібрацією та ударами малої значущості (клас М1) та
    - у закритих місцях (в приміщеннях або просто неба із захистом, який зазначив виробник) із конденсованою або з неконденсованою вологою, або, якщо це визначив виробник,
    - у відкритих місцях (просто неба без захисту) із конденсованою або з неконденсованою вологою, а також у місцях з електромагнітними збуреннями (класу Е1 та Е2). Стандарт застосовують до механічних лічильників з механічними показами, електронні пристрої не охоплені цим стандартом.
    Якщо в цьому стандарті не вказано іншого, то:
    - усі тиски, про які йдеться у стандарті є надлишковими;
    - усі впливові величини підтримують відносно сталими за їхніми базовими значеннями, крім тієї, яку випробовують.
    Цей стандарт застосовують до лічильників з максимально допустимим добутком тиску PS та об’єму V менше ніж 6 000 бар ? літр або із добутком тиску PS і DN менше ніж 3 000 бар.
    Цей стандарт можна застосовувати як для випробовування для затвердження типу, так і для індивідуальних випробувань лічильників. Довідкові таблиці подані у:
    - додатку А для випробувань, які треба виконати для затвердження типу;
    - додатку B для індивідуальних випробувань лічильників.
    Деякі частини цього стандарту стосуються лише до лічильників з механічними відліковими пристроями. Філософія ризику, прийнята в цьому стандарті, ґрунтується на аналізі небезпек, зокрема пов’язаних із тиском. Стандарт застосовує принципи усунення або зменшення небезпек. Там, де неможливо усунути ці небезпеки, вказані відповідні захисні заходи.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Матеріали, обладнання, технології і споруди для нафтогазової промисловості» (ТК 146), Національний університет «Львівська політехніка».
    Стандарт набув чинності  2022-05-01.
    Кількість сторінок документу =
    61

  • ДСТУ EN 14227-2:2021 "Суміші, укріплені гідравлічним в’яжучим. Технічні умови. Частина 2. Суміші дисперсні, укріплені шлаком"
    Цей стандарт установлює технічні вимоги до дисперсних сумішей, укріплених шлаком, для доріг, аеродромів та інших зон руху транспорту, а також установлює вимоги до їхніх складників, складу та класифікацію за результатами лабораторних випробувань. У цьому стандарті шлак відносять до шлаку, що утворюється в процесі виробництва заліза та сталі.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307); Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна».
    Стандарт набув чинності  2022-06-01.
    Кількість сторінок документу = 32

  • ДСТУ EN 14227-1:2021 "Суміші, укріплені гідравлічним в’яжучим. Технічні умови. Частина 1. Суміші дисперсні, укріплені цементом"
    Цей стандарт установлює технічні вимоги до дисперсних сумішей, укріплених цементом, для доріг, аеродромів та інших зон руху транспорту, а також установлює вимоги до їхніх складників, складу та класифікацію за результатами лабораторних випробувань.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307); Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна»
    .
    Стандарт набув чинності  2022-06-01.
    Кількість сторінок документу = 28

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.